Od 14 do 18 listopada miała miejsce akcja "Pomagamy zwierzętom" organizowana przez grupę Pszczółki na terenie całego przedszkola. Przez cały tydzień zbieraliśmy potrzebne rzeczy dla Miejskiego Schroniska w Tychach. Serca dzieci i rodziców nie zawiodły. Zebraliśmy olbrzymią ilość suchej karmy, ryżu, makaronu, kaszy, wiele puszek dla kotów i psów, bardzo dużo ręczników oraz koców. Mała delegacja, na której czele stanęła Marysia z grupy Pszczółki, zawiozła wszystkie dary do schroniska i przekazała na ręce pani dyrektor Agnieszki Osior. Bardzo dziękujemy Rodzicom dzieci z wszystkich grup za tak duże zaangażowanie, otwarte serca i chęć pomagania. W trakcie akcji „Pomagamy zwierzętom” przedszkolacy uczestniczyli w zajęciach z dogoterapii. Każdą grupę odwiedził mały piesek wraz ze swoją opiekunką, która opowiadała dzieciom o zwyczajach psów, sposobie dbania o nie oraz opiekowania się nimi. Dzieci czynnie uczestniczyły w zajęciach poznając przybyłego do przedszkola czworonożnego przyjaciela.