Dzień Przedszkolaka

20 września we wszystkich przedszkolach obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W naszym przedszkolu celebrowanie tego ważnego dnia odbyło się już 9 września. Korzystając z letniej aury, główna część atrakcji czekała na przedszkolaków w ogrodzie przedszkolnym, gdzie odbyły się wesołe zabawy na dmuchanym zamku i zjeżdżalni. Dalsza część świętowania Dnia Przedszkolaka odbyła się 21 września – dzieci w swoich grupach bawiły się przy muzyce i brały udział w konkursach zorganizowanych przez wychowawców. Przedszkolacy uczestniczyli również w audycji muzycznej „Piosenki Pana Kleksa”, podczas której mogli zagrać na instrumentach perkusyjnych i pośpiewać znane wszystkim dzieciom utwory z filmu o przygodach Adasia Niezgódki. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku oraz medali Super Przedszkolaka dla każdego dziecka. Wszyscy bawili się znakomicie co można było poznać po uśmiechniętych i szczęśliwych buziach przedszkolaków.