Konkurs walentynkowy

REGULAMIN  PRZEDSZKOLNEGO KONKURSU    PIOSENKI WALENTYNKOWEJ

Organizator konkursu:  Gminne Przedszkole w Gostyni
Koordynatorzy konkursu: Małgorzata Duda, Kinga Zembrzuska-Kosma
Termin nadsyłania prac:  19.02.2020 r.
Tematyka konkursu: „Piosenka Walentynkowa”Konkurs jest adresowany do dzieci z Gminnego Przedszkola oraz ich rodzin.

Cele konkursu:

• Pobudzanie wrażliwości artystycznej dzieci.
  • Uwrażliwienie dzieci na muzykę.
  • Rozbudzenie u wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki.
  • Propagowanie rodzinnego śpiewania i muzykowania oraz zacieśnianie więzi rodzinnych.
  • Wyzwalanie twórczego potencjału u dzieci.

Zasady uczestnictwa w konkursie:

• Konkurs jest jednoetapowy.
  • Konkurs ma charakter indywidualny i grupowy, co oznacza, że na nagraniu może być zarówno samo dziecko, jak i cała rodzina ( dziecko z rodzicem, rodzeństwem, dziadkami).
  • Utwór może być wykonany a cappella lub z podkładem muzycznym.
  • Uczestnicy prezentują jedną piosenkę o tematyce miłosnej/walentynkowej.
  • Warunkiem uczestnictwa  w konkursie jest nadesłanie do dnia 19.02.2020 r.  nagrania trwającego nie dłużej niż 1 minutę na adres mailowy rybki.gostyn@wp.pl (w tytule prosimy podać imię i nazwisko dziecka, nazwę grupy i dopisek „konkurs”).

Wyniki konkursu i nagrody:

• Oceny prac dokona komisja powołana przez Organizatora Konkursu.
  • W konkursie przyznawane będą nagrody dla laureatów I, II i III miejsca.
  • Laureaci konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody książkowe, pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.
  • Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 05.03.2021r. na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej przedszkola.

Dodatkowe informacje:

• Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu oraz zgodą na bezterminowe, publiczne, nieodpłatne wykorzystanie i publikację wizerunku w postaci filmiku „Koncert Walentynkowy” będącym kompilacją nadesłanych utworów. Film zostanie umieszczony na dysku google, a link do filmu będzie dostępny na stronie internetowej przedszkola www.przedszkolegostyn.pl.  Dane będą przetwarzane zgodnie z art. 81 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. oraz art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Uczestnicy Konkursu oświadczają również, że wykorzystanie wizerunku zgodnie z niniejszą Zgodą nie narusza ich dóbr osobistych i dóbr osobistych ich dzieci ani innych praw.
  • Dyplomy i nagrody zostaną wręczone dzieciom w salach.
  • Piosenki zgłoszone do konkursu pozostają własnością organizatora.
                                                                                                                                     Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy miłej zabawy!!!
    Przetwarzanie danych osobowych:

1.    Uczestnictwo w Konkursie i związane z nim udostępnienie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne.

2.    W celu uczestnictwa w Konkursie oraz prowadzenia działalności promocyjnej Organizator będzie przetwarzał dane osobowe Uczestnika w postaci imienia, nazwiska i adresu mailowego oraz wizerunku uczestnika Konkursu.

3.    Przystąpienie do Konkursu tj. moment przesłania na adres mailowy: rybki.gostyn@wp.pl Pracy Konkursowej, jest wyraźnym działaniem potwierdzającym Uczestnika będącym okazaniem woli i stanowiącym zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora.

4.    Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

a)  Administratorem Pani/Pana danych osobowych oraz danych osobowych Pani/Pana dziecka jest Gminne Przedszkole w Gostyni z siedzibą przy ulicy Pszczyńskiej 366A, 43-176 Gostyń, reprezentowane przez dyrektora Gminnego Przedszkola w Gostyni. E-mail: przedszkolegostyn@wyry.pl , tel. 32 2187655.

b)  Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można uzyskać pod adresem poczty elektronicznej: inspektorodo@wyry.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora.

c)  Pani/Pana dane osobowe oraz dane osobowe Pani/Pana dziecka przetwarzane będą w celu uczestnictwa w konkursie oraz prowadzenia działalności promocyjnej przez Administratora na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.

d)  Pani/Pana dane osobowe oraz dane osobowe Pani/Pana dziecka nie będą przekazywane innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów uprawnionych do ich przetwarzania na podstawie przepisów prawa lub stosownych umów podpisanych z Administratorem i przetwarzających dane osobowe na jego polecenie, w szczególności dostawcy usług teleinformatycznych.

e)  Pani/Pana dane osobowe oraz dane osobowe Pani/Pana dziecka będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji celów lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie.

f)  W zakresie przewidzianym przepisami prawa posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz danych osobowych Pani/Pana dziecka, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

g)  W przypadku uznania, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych oraz danych osobowych Pani/Pana dziecka narusza przepisy RODO, posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

h) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie spowoduje niemożność uczestnictwa w konkursie.

i)  Pani/Pana dane osobowe oraz dane osobowe Pani/Pana nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.