Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020r. poz. 530) wyniki postępowania rekrutacyjnego w formie list kandydatów, podaje się do publicznej wiadomości także na stronach internetowych tych jednostek.

W związku z tym listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do Gminnego Przedszkola w Gostyni w roku szk. 2021/2022 zostaną umieszczone poprzez wywieszenie w widocznym miejscu w przedszkolu
oraz na stronie internetowej naszego przedszkola w zakładce REKRUTACJA

Listy zostaną podane do wiadomości  29 marca  zgodnie z harmonogramem podanym w Regulaminie rekrutacji.

W dniach 29 - 31 marca Rodzice/prawni opiekunowie dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia, składają potwierdzenie woli w postaci pisemnego oświadczenia przyjęcia dziecka do przedszkola  do którego dziecko zostało zakwalifikowane.

Z uwagi na zaistniałą sytuację POTWIERDZENIE WOLI prosimy składać za pośrednictwem MAILA na adres przedszkola przedszkolegostyn@wyry.pl  w następującej formie:

Potwierdzam / nie potwierdzam wolę przyjęcia mojego dziecka  imię   i   nazwisko  dziecka  do Gminnego Przedszkola w Gostyni.

Data i podpis rodzica