Zakończenie roku szkolnego dla najstarszych grup przedszkolnych

ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE !!!

„Już czerwiec pachnie sianem,
kwitnie cała łąka,
a Nas z naszym Przedszkolem
czeka już rozłąka…”

Dzieci z starszych grup „Kangurki” i „Biedronki” pożegnają się z przedszkolem w dniach:

23.06.2021r. „Biedronki”

24.06.2012r. „Kangurki”

Uroczystość „Pożegnania Przedszkola” odbędzie  się do południa, bez udziału Rodziców. Absolwenci otrzymają pamiątkowe dyplomy i książki. Prosimy, aby dzieci w ww. dniach były odświętnie ubrane.
Z występów zostaną nagrane filmiki i zrobione pamiątkowe zdjęcia, które prześlemy na grupowe maile.

Wychowawcy grup:

Lidia Rzepka, Halina Kamińska                                                                                                                                                                                                     Patrycja Pawlak