WAŻNY KOMUNIKAT!!!

28.01.2022r.

Szanowni Rodzice,

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną oraz trudności  w zapewnieniu opieki nad dziećmi z powodu  braków kadrowych zarówno wśród personelu pedagogicznego, (zwolnienia lekarskie, potwierdzone przypadki COVID-19, opieka nad dzieckiem) w uzgodnieniu z organem prowadzącym prosimy rodziców, którzy mają taką możliwość o pozostawienie dzieci w domach do 4 lutego.

Liczymy na państwa zrozumienie, a o dalszej sytuacji będziemy Państwa na bieżąco informować.

Jednocześnie wyczulam Państwa na przestrzeganie wszystkich obowiązujących zasad i zaleceń zawartych w Procedurach bezpieczeństwa Gminnego Przedszkola w Gostyni, z którymi zostali Państwo zapoznani. Przypominam o zachowaniu dystansu, dezynfekcji rąk oraz zakrywaniu ust i nosa na terenie placówki.

Anna Wesoły
Dyrektor Gminnego Przedszkola w Gostyni