Informacja dla Rodziców dzieci nieprzyjętych na rok szkolny 2022/2023 ​​​​​​​do Gminnego Przedszkola w Gostyni.

Informacja dla Rodziców dzieci nieprzyjętych na rok szkolny 2022/2023
do Gminnego Przedszkola w Gostyni.

W przypadku nieprzyjęcia dziecka do Gminnego Przedszkola w Gostyni wójt zobowiązany jest do wskazania rodzicom innej placówki, gdzie dziecko będzie mogło korzystać z wychowania przedszkolnego.

W roku szkolnym 2022/2023 możliwe jest skorzystanie z wychowania przedszkolnego organizowanego przez Gminne Przedszkole w Wyrach, które dysponuje 15 wolnymi miejscami lub wyłonione w drodze konkursu ofert przedszkole niepubliczne.

W celu określenia i wskazania ilości dzieci, których rodzice chcą skorzystać z wychowania przedszkolnego w Gminnym Przedszkolu w Wyrach lub uczestniczyć w otwartym konkursie zainteresowani rodzice proszeni są o złożenie oświadczenia potwierdzającego chęć uczestniczenia w procesie wyboru placówki wychowania przedszkolnego.

Złożone oświadczenia ze wskazaniem preferowanego miejsca realizacji wychowania przedszkolnego będą brane pod uwagę przy wskazaniu przez wójta placówki, gdzie dziecko będzie mogło korzystać z wychowania przedszkolnego.

Ostateczna decyzja o wskazaniu miejsca realizacji wychowania przedszkolnego będzie podjęta po zebraniu wszystkich oświadczeń.

Druk oświadczenia można pobrać ze strony internetowej Gminnego Przedszkola w Gostyni https://www.przedszkolegostyn.pl - zakładka Rekrutacja i składać w wersji papierowej w sekretariacie przedszkola przy ul. Pszczyńskiej 366A w Gostyni lub w wersji elektronicznej poprzez przesłanie skanu na adres mailowy przedszkola: przedszkolegostyn@wyry.pl w terminie do 6 maja 2022 r.

OŚWIADCZENIE  -  pobierz plik