Wycieczka Żabki, Biedronki, Kangurki

DRODZY RODZICE

Dzieci z grupy „Żabki”, „Biedronki” i „Kangurki”  27 maja, tj. piątek wyjadą na wycieczkę do sali zabaw „Nibylandia” w Katowicach.

• Planowana godzina wyjazdu to 8:45 w związku z tym śniadanie tego dnia będzie o godzinie 8:00.
  • Planowana godzina przyjazdu na obiad w przedszkolu ok 12:30
  • W sali zabaw będziemy się bawić od 9:30 do 11:30 z przerwą na drugie śniadanie, które dostaniemy na miejscu. Dzięki tej wycieczce rozwiniemy sprawność i koordynację oraz orientację w przestrzeni. Bawiąc się w labiryntach przygód nauczymy się pokonywać słabości, a przebywając kolejne przeszkody zbudujemy swoją odwagę i na pewno przeżyjemy niezapomnianą przygodę!

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wycieczki u wychowawców grup oraz podpisanie zgody na wyjazd dziecka.

Bilet wstępu 23,00 zł (płatne u wychowawcy) pokrywają rodzice,

Koszt autokaru jest finansowany ze środków Rady Rodziców.

Regulamin Wycieczki - pobierz