"BOMBKOWY KONKURS" na ozdobę choinkową!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w świątecznym konkursie.

Zadanie polega na wykonaniu ozdoby choinkowej.

Praca ma zostać wykonana przy współpracy dziecka oraz jego opiekuna (rodziców/dziadków/rodzeństwa).

Konkurs trwa od 08.12.2022 do 19.12.2022 r.

Szczegóły w regulaminie.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Gminne Przedszkole w Gostyni.
  2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do Gminnego Przedszkola w Gostyni oraz ich opiekunów (rodziców, dziadków oraz starszego rodzeństwa). Prace rozpatrywane będą w dwóch kategoriach:

Kategoria I: 3 – 4 lata

Kategoria II: 5 – 6 lat

3. Zadaniem uczestników jest stworzenie ozdoby choinkowej w formie płaskiej lub  przestrzennej.
  4. Technika pracy dowolna. Ozdoba nie może przekraczać długości/średnicy 20 cm.
  5. Każde dziecko może złożyć tylko jedną pracę.
  6. Do każdej pracy musi być dołączona wydrukowana metryczka zawierająca następujące dane: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwę grupy oraz imię opiekuna z którym praca została wykonana.
  7. O wyłonieniu zwycięzców zadecydują oddane głosy przez nauczycieli i pracowników przedszkola organizującego konkurs.
  8. Pod uwagę brane będą przede wszystkim walory artystyczne pracy, indywidualne podejście do tematu, samodzielność, oryginalność oraz kreatywność.
  9. Konkurs trwa od 08.12.2022 do 19.12.2022 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu 3 dni od jego zakończenia.
  10. Prace konkursowe przechodzą na własność organizatora - zostaną dekoracją przedszkolnej choinki znajdującej się w holu głównym.
  11. Prace należy składać w  grupie „Rybki”.