Informacja dla Rodziców dzieci nieprzyjętych na rok szkolny 2020/2021 do Gminnego Przedszkola w Gostyni.

Informujemy, że w wyniku przeprowadzonego konkursu na realizację zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego polegającego na zapewnieniu możliwości korzystania z wychowania przedszkolnego dzieciom w wieku przedszkolnym zamieszkałym na terenie Gminy Wyry w roku szkolnym 2020/2021 została wybrana firma DAMART Marcin Damasiewicz prowadząca Niepubliczne Przedszkole „Troskliwe Misie”.

W związku z rozstrzygniętym konkursem wójt wskazała Niepubliczne Przedszkole „Troskliwe Misie” jako placówkę umożliwiającą korzystanie z wychowania przedszkolnego dla dzieci, które nie zostały przyjęte do Gminnego Przedszkola w Gostyni. Warunkiem uprawniającym do korzystania z wychowania przedszkolnego w niepublicznym przedszkolu jest konieczność złożenia oświadczenia o wyrażeniu zgody na przeniesienie do niepublicznego przedszkola złożonego w procesie rekrutacji wniosku o przyjęcie kandydata do Gminnego Przedszkola w Gostyni.

Termin do złożenia niniejszych oświadczeń przez rodziców został wyznaczony na dzień 23 czerwca 2020 r., natomiast dokumenty można składać elektronicznie w formie skanu lub wypełnionego oświadczenia bez odręcznego podpisu na adres mailowy przedszkola: przedszkolegostyn@wyry.pl.

Informacja oraz druk oświadczenia zostały wysłane pocztą. Oświadczenie można również pobrać TUTAJ.