BOMBKOWY KONKURS!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w świątecznym konkursie.

Zadanie polega na wykonaniu ozdoby choinkowej.

Praca ma zostać wykonana przy współpracy dziecka oraz jego opiekuna (rodziców/dziadków/rodzeństwa).

Konkurs trwa od 06.12.2023 do 19.12.2023 r.

Szczegóły w regulaminie.

mgr Marcjanna Latusek

BOMBKOWY KONKURS

Celem konkursu jest:

• zachęcenie  dzieci do aktywności twórczej,
  • rozwijanie wrażliwości estetycznej, wyobraźni i sprawności manualnej,
  • kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia

Regulamin konkursu:

• Organizatorem konkursu jest Gminne Przedszkole w Gostyni.
  • Konkurs przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do Gminnego Przedszkola w Gostyni oraz ich opiekunów (rodziców, dziadków oraz starszego rodzeństwa). Prace rozpatrywane będą w dwóch kategoriach:
    • Kategoria I: 3 – 4 lata
    • Kategoria II: 5 – 6 lat
  • Zadaniem uczestników jest stworzenie ozdoby choinkowej w formie płaskiej lub  przestrzennej.
  • Technika pracy dowolna.
  • Ozdoba nie może przekraczać długości/średnicy 20 cm.
  • Każde dziecko może złożyć tylko jedną pracę.
  • Do każdej pracy musi być dołączona wydrukowana metryczka zawierająca następujące dane: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwę grupy.
  • O wyłonieniu zwycięzców zadecydują oddane głosy przez nauczycieli i pracowników przedszkola organizującego konkurs.
  • Pod uwagę brane będą przede wszystkim walory artystyczne pracy, indywidualne podejście do tematu, samodzielność, oryginalność oraz kreatywność.
  • Konkurs trwa od 06.12.2023 do 19.12.2023 r.
  • Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21.12.2023 r..
  • Prace konkursowe przechodzą na własność organizatora - zostaną dekoracją przedszkolnej choinki znajdującej się w holu głównym.
  • Prace należy składać u wychowawców grup.